Програма

  ПРОГРАМА ЗА АПРИЛ

01.04.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Женитба” от Н.В.Гогол

02.04.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Сладкиш от любов” по Карло Голдони

03.04.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Ъндърграунд” от Христо Бойчев

04.04.`14 г. - петък в Камерна зала от 19 часа
„Танго” от Славомир Мрожек

05.04.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Малката баба Яга” от Отфрид Пройслер

08.04.`14 г. – вторник на Голяма сцена от 18.30 часа
Концерт на Веселин Маринов

10.04.`14 г. – четвъртък на Голяма сцена от 11 часа
„Хитър Петър” от Панчо Панчев

10.04.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19часа
„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов - ПРЕМИЕРА

11.04.`14 г. – петък в Камерна зала от 19 часа
„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

12.04.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Малки куклени истории”

14.04.`14 г. – понеделник в Камерна зала от 19 часа
„Още веднъж, ако позволите…” от Мишел Трамбле

14.04.`14 г. – понеделник в камерна зала
на „Сълза и смях” в София от 19 часа
„Лизелоте и месец май” от Жолт Пожгаи

15.04.`14 г. – вторник на Голяма сцена от 19 часа
Гостува ДКТ „Иван Радоев” - Плевен с
„Последният полов атлет” от Нийл Саймън

15.04.`14 г. – втнорник в Камерна зала от 19 часа
„Търговци на презервативи” от Ханох Левин

16.04.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Рейс” от Станислав Стратиев

17.04.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Шекспир – събрани съчинения” от Джес Адам Даниъл

19.04.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Мечо Пух” от Алън Милн

23.04.`14 г. – сряда в Народно читалище „Христо Ботев” - Вършец от 19 часа
„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

24.04.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 10.30 часа
„Хитър Петър” от Панчо Панчев

24.04.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

24.04.`14 г. – четвъртък на Голяма сцена от 19 часа
Гостува театрална формация „Мелпомена” с
„Досадникът” от Франсис Вебер

26.04.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„С огъня игра не бива”

29.04.`14 г. – вторник в Затвора – Враца от 14 часа
„Шекспир – събрани съчинения” от Джес Адам Даниъл

29.04`14 г. – вторник на Голяма сцена от 17 часа
„Котаракът с чизми” от Шарл Перо - ПРЕМИЕРА

29.04.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Тобелия” от Любомир Джуркович - ПРЕМИЕРА

30.04.14 г. – четвъртък в Куклена зала от 10.45 часа
„Малки куклени истории” от Рада Москова

30.04.14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Женитба” от Н.В.Гогол
 

ПРОГРАМА ЗА МАЙ

03.05.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Приключение на горската полянка”

07.05.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

08.05.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Тобелия” от Любомир Джуркович

09.05.`14 г. – петък в Камерна зала от 19 часа
„Шекспир – събрани съчения” от Джес Адам Даниъл

10.05.`14 г. – събота в Камерна зала от 10.30
„Котаракът в чизми” от Шарл Перо

13.05.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Женитба” от Н.В.Гогол

14.05.`14 г. – сряда в Куклена зала от 10.45 часа
„Червената шапчица” от Шарл Перо

14.05.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Ъндърграунд” от Христо Бойчев

ХХV Национален фестивал на малките театрални форми
и ІІІ Международен фестивал на камерните театри – 16-22 май

23.05.`14 г. – петък в Младежки театър „Николай Бинев” в София от 19 часа
„Още веднъж, ако позволите…” от Мишел Трамбле

24.05.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Мечо Пух” от Алън Милн

28.05.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Лизелоте и месец май” от Жолт Пожгаи

31.05.`14 г. – събота в Куклена зала
„Малки куклени истории” от Рада Москова

 

ЗАБЕЛЕЖКА: Ръководството на ДКТ - Враца си запазва правото да прави промени в програмата, за което ще уведомява своевременно.