Програма

ПРОГРАМА ЗА ОКТОМВРИ

01.10.`14 г. – сряда в ОДЗ „Зора” от 9.30 часа
„С огъня игра не бива”

01.10.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Кавказкият тебеширен кръг” от Бертолт Брехт

02.10.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Женитба” от Н.В.Гогол

04.10.`14 г. – събота в Камерна зала от 10.30 часа
„Умният храбър шивач” от братя Грим

06.10.`14 г. – понеделник в Камерна зала от 19 часа
„Една жена – трима мъже” от Петър Петрович-Пеция

07-09.10.`14 г. – ТУРНЕ в Национален театър на Черна гора - Подгорица
участие в Биенале на европейския театър
„Тобелия” от Любомир Джуркович

08.10.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Търговци на презервативи” от Ханох Левин

09.10.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Шекспир – събрани съчинения” от Джес Адам Даниъл

10.10.`14 г. – петък в Камерна зала от 19 часа
„Женитба” от Н.В.Гогол

11.10.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Меко казано” от Валери Петров

11.10.`14 г. – събота в Камерна зала от 19 часа
„Боб” от Елин Рахнев

13.10.`14 г. – понеделник на Голяма сцена от 19 часа
„Една нощ с героите на Ники Урумов” –
авторски спектакъл на Николай Урумов

14.10.`14 г. – вторник ТУРНЕ в читалище в Правец от 16.30 часа
„Меко казано” от Валери Петров

14.10.`14 г. – вторник ТУРНЕ в театър „Нотара” в Букурещ
„Боб” от Елин Рахнев

15.10.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Ъндърграунд” от Христо Бойчев

16.10.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Кавказкият тебеширен кръг” от Бертолт Брехт

18.10.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Приключение на горската полянка”

20.10.`14 г. – понеделник на Голяма сцена от 19 часа
ГОСТУВА Театрален състав от Дома на енергетика в Козлодуй
„Паника в хотела” от Д.Мърей и А.Борез

21.10.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

22.10.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Ъндърграунд” от Христо Бойчев

23.10.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Лизелоте и месец май” от Жолт Пожгаи

23.10.`14 г. – четвъртък в ЦДГ „Звънче” от 10.30 часа
„С огъня игра не бива”

25.10.`14 г. – събота в Камерна зала от 10.30 часа
„Умният, храбър шивач” по братя Грим

28.10.`14 г. – вторник в Куклена зала от 11 часа
„Меко казано” от Валери Петров

28.10.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Още веднъж, ако позволите…” от Мишел Трамбле

29.10.`14 г. – сряда в Куклена зала от 10 часа
„Меко казано” от Валери Петров

29.10.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Шекспир – събрани съчинения” от Джес Адам Даниъл

30.10.`14 г. – четвъртък в ЦДГ „Слънце” от 9.30 часа
„Червената шапчица”

30.10.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Кавказкият тебеширен кръг” от Бертолт Брехт

 

ПРОГРАМА ЗА НОЕМВРИ

01.11.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Мечо Пух” от Алън Милн

04.11.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Вик за любов” от Жозиан Баласко - ПРЕМИЕРА

05.11.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Вик за любов” от Жозиан Баласко - ПРЕМИЕРА

05.11.`14 г. – сряда на„Балкан фест” в Димитровград от 19 часа
„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

06.11.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Шекспир – събрани съчинения” от Джес Адам Даниъл

8.11.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Меко казано” от Валери Петров

11.11.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Съвсем проста история” от Марина Ладо

12.11.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Рейс” от Станислав Стратиев

13.11.`14 г. - четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

14.11.`14 г. – петък в Камерна зала от 19 часа
„Вик за любов” от Жозиан Баласко

15.11.`14 г. – събота в Камерна зала от 10.30 часа
„Умният храбър шивач” от братя Грим

18.11.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Ъндърграунд” от Христо Бойчев

18.11.`14 г. – вторник на Голяма сцена от 19 часа
ГОСТУВА „Госпожа Стихийно бедствие” от Алдо Николай

19.11.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Женитба” от Н.В.Гогол

20.11.`14 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Още веднъж, ако позволите” от Мишел Трамбле

22.11.`14 г. – събота в Камерна зала от 10.30 часа
„Хитър Петър” от Панчо Панчев

25.11.`14 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа
„Тобелия” от Любомир Джуркович

26.11.`14 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа
„Боб” от Елин Рахнев

27.11.`14 г. - четвъртък в Камерна зала от 19 часа
„Кавказкият тебеширен кръг” от Бертолт Брехт

29.11.`14 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа
„Червената шапчица” от Шарл Перо

 

 

 

ЗАБЕЛЕЖКА: Ръководството на ДКТ - Враца си запазва правото да прави промени в програмата, за което ще уведомява своевременно.